Ekologická likvidace vozidel, aut, auta, autovraku zdarma

Výkup

Výkup, svoz a zpracování kovových odpadů

Výkup železného šrotu, barevných kovů, autovraků, papíru a plastu

Hlavní činností společnosti Kovošrot Lorenz je výkup železného šrotu a barevných kovů. Vykupujeme ale také autovraky, papír a plasty. Ve všech našich pobočkách nabízíme vážení na digitálních vahách s jasně viditelnými displeji. Vzhledem k tomu, že si našich zákazníků vážíme, jsou na sběrnách pomocné síly, které pomáhají s vykládkou. Výkupčí druhují dodaný odpad formou konzultace s vysvětlením.

Vykupujeme

Antikoro

Hliník

Plasty

Autobaterie

Kabely

Spalovací motory

Autovraky

Měď

Zinek

Bronz

Mosaz

Železo

Cín

Olovo

A jejich kombinace

Elektromotory

Papír

Svoz vykupovaného zboží

Svoz vykupovaného zboží realizujeme našimi vozy. Disponujeme vozy s hydraulickými rukami i nosiči kontejnerů o nosnostech od 3 – 20t. V případě potřeby dokážeme zajistit také přepravy nadměrných nebo těžkých nákladů. Díky našim dlouholetým partnerům dokážeme tyto služby realizovat za velmi výhodných podmínek. Je pro nás prioritou zejména dodržování bezpečnostních, ekologických a dalších legislativních norem, týkajících se nakládání s odpady včetně jejich skladování.

Odvoz objednávejte přímo na tel: 724 517 252, nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platby za vykoupený odpad

Od 1.3.2015 platí zákaz výkupu kovových odpadů v hotovosti. Úhradu lze proto provádět pouze bankovním převodem nebo poštovní složenkou. V případě, že zvolíte formu úhrady bankovním převodem, není za odchozí platbu účtován žádný poplatek. V případě, že zvolíte poštovní složenku, je ale na rozdíl od bankovního převodu tato služba zpoplatněna poplatkem, který si účtuje Česká pošta a to částkou 35,- Kč za odchozí platbu.

Platby fyzickým osobám jsou standardně odesílány následující pracovní den. Platby podnikajícím fyzickým osobám a právnickým osobám pak po splnění všech administrativních náležitostí, popřípadě podle dohody.

V případě, že potřebujete platbu zaslat urgentně, upozorněte na tuto skutečnost výkupčího. Po dohodě lze zaslat částku v on-line režimu na účty vedené u ČSOB nebo Unicreditbank, platba je zdarma. Nemáte-li účet ani u jedné z těchto bank, je pak variantou zaslání peněz klasickým způsobem, kdy jsou peníze připsány následující pracovní den dopoledne. Nebo expresní platbou za poplatek 100,- Kč. Hotovost je pak připsána na Váš účet zhruba do jedné hodiny od odeslání. Platby lze ovšem odesílat pouze v pracovní dny do 13:00.

Doprava zdarma

Mapa

Ekologická likvidace vozidel