• kovosrot lorenz sluzby

Výkup železného šrotu, barevných kovů, autovraků, papíru a plastu

Hlavní činností společnosti Kovošrot Lorenz je výkup železného šrotu a barevných kovů. Vykupujeme ale také autovraky, papír a plasty. Ve všech našich pobočkách nabízíme vážení na digitálních vahách s jasně viditelnými displeji. Vzhledem k tomu, že si našich zákazníků vážíme, jsou na sběrnách pomocné síly, které pomáhají s vykládkou. Výkupčí druhují dodaný odpad formou konzultace s vysvětlením.

Svoz vykupovaného zboží realizujeme našimi vozy. Disponujeme vozy s hydraulickými rukami i nosiči kontejnerů o nosnostech od 3 – 20t. V případě potřeby dokážeme zajistit také přepravy nadměrných nebo těžkých nákladů. Díky našim dlouholetým partnerům dokážeme tyto služby realizovat za velmi výhodných podmínek. Je pro nás prioritou zejména dodržování bezpečnostních, ekologických a dalších legislativních norem, týkajících se nakládání s odpady včetně jejich skladování.

Odvoz objednávejte přímo na tel: 724 517 250, nebo e-mailu: doprava Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Platby za vykoupený odpad

Od 1.3.2015 platí zákaz výkupu kovových odpadů v hotovosti. Úhradu lze proto provádět pouze bankovním převodem nebo poštovní složenkou. V případě, že zvolíte formu úhrady bankovním převodem, není za odchozí platbu účtován žádný poplatek. V případě, že zvolíte poštovní složenku, je ale na rozdíl od bankovního převodu tato služba zpoplatněna poplatkem, který si účtuje Česká pošta a to částkou 58 Kč za odchozí platbu.

Platby fyzickým osobám jsou standardně odesílány každý den. Platby podnikajícím fyzickým osobám a právnickým osobám po splnění všech administrativních náležitostí, případně dle dohody.

V případě, že potřebujete platbu zaslat urgentně, upozorněte na tuto skutečnost výkupčího. Po dohodě lze zaslat částku v on-line režimu na účet vedený u ČSOB okamžitě. Nemáte-li účet u ČSOB, je pak variantou expresní platba, která je v dopoledních hodinách zdarma. Od 12.00 je tato služba bankou zpoplatněna poplatkem 100,- Kč. Peníze jsou pak na Váš účet připsány zhruba do jedné hodiny od odeslání. Platby lze ovšem odesílat pouze v pracovní dny do 14:00.

 

GDPR - ochrana osobních údajů. Číst dál...

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací