Na této stránce můžete mít reklamní odkaz i vy (vaše firma), stačí si vyměnit reklamní banner, či textový odkaz, mezi vašimi a našimi webovými stránkami (prezentacemi). V případě zájmu o výměnu odkazu nám pošlete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. podklady pro vložení vašeho odkazu a zároveň vložte na vaše stránky náš odkaz, který si vyberete v sekci "Reklamní bannery".


Pokrývačské práce

Pokrývačské práce mohou být při správném načasování a včasné provedení opravy klíčové pro zajištění trvanlivosti a ochrany domu před vnějšími vlivy. Při opravách střech je výhodou najmout si odbornou pomoc profesionálního pokrývače. Proto vám doporučujeme firmu Martina Kaliny. Ten vám nabídne nejen pokrývačské práce, ale i další služby, které pomohou vaší nemovitosti.

 

Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. je na trhu už mnoho let a díky tomu získala kvalitní zkušenosti v oboru a dokáže vám poskytnout ty nejlepší služby v oblasti podlahových krytin. Nabídka širokého sortimentu podlah potěší nejednoho klienta a jako bonus si můžete vše osobně vybrat v prodejně v Praze 7. Podlahové krytiny, které firma Podlahy Praha nabízí, jsou vždy ve vysoké kvalitě se zárukou. Můžete vybírat z široké nabídky dřevěných podlah, parket, laminátových podlah, koberců, PVC, plovoucích podlah a mnoha dalších druhů. Kromě prodeje podlahových krytin se společnost specializuje i na služby, související s podlahami, mezi hlavní specializace patří pokládka všech druhů podlah, pokládka vinylové podlahy, renovace podlah i kompletní renovace parket, čištění podlah nebo také pokládka obkladů či teras.

 

Fólie na okna

Hledáte-li spolehlivou firmu pro instalaci fólie na okna nebo fólie na sklo, tak společnost Benda Fólie bude pro vás to pravé. Právě díky dlouholetému působení na trhu má firma mnohé zkušenosti a poskytuje velmi kvalitní fólie na okna s doplňkovými službami. To vše je poskytováno za velmi dobré ceny s přidanou hodnotou profesionálního přístupu všech zaměstnanců.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy jsou stroje vyrobené pro osoby na invalidním vozíku, aby jim už schody nebránili v dostupnosti. Invalidní osoby nebo osoby s omezenou pohyblivostí často narazí na bariéru v podobě schodů a pak potřebují obrovskou pomoc nebo je místo pro ně nedostupné. Tomu je díky schodolezům konec. Schodolezy jsou vyráběné v několika provedeních. Jsou vhodné pro pohyb osoby přímo na invalidním vozíku. Jiné převáží osoby na vlastním sedátku s bezpečnostním pásem. Všechny schodolezy jsou bezpečné, pevné a poměrně rychlé. Obsluha je nenáročná a po zaučení firmou ALLMEDICA ji zvládne každý. Schodolez pro invalidy pohání elektrický motor na nabíjecí baterii. Jakékoliv konkrétní informace najdete na webu společnosti ALLMEDICA nebo můžete zavolat proškolenému personálu, který vám ochotně sdělí veškeré podrobnosti.

 

Oprava čelního skla

Poškozené autosklo je starostí, která dokáže popudit každého řidiče. Prasklé autosklo může mít vliv na viditelnost při řízení i na moderní technologie ve voze, jako jsou kamery a senzory. Proto je dobré svěřit tento problém zkušeným technikům. Za nás můžeme doporučit firmu Autoskla J. R.

 

Deratizace štěnic

Dezinsekce štěnic, neodborně známá jako deratizace štěnice. Jedná se o celkovou proceduru vedoucí k likvidaci těchto parazitů. Pro vykonání tohoto nelehkého úkonu vám doporučujeme firmu Deratizace Praha. Zkušení zaměstnanci jsou u vás do 2 hodin a bezpečně zjistí rozsah a informují vás o dalším postupu. Firma je velmi diskrétní a pro práci využívá jen moderní přípravky, které jsou maximálně účinné a zároveň nezávadné prostředí, lidem a zvířatům. Běžně dostupné přípravky nejsou účinné, ba naopak, situaci umí jen zhoršit. Více informací se dočtete níže nebo také na informativním webu od společnosti Deratizace Praha, který je věnovaný jen štěnicím.

 

Vchodové dveře do bytu

Dveře OK je firma, která si zasluhuje naše doporučení. Je to mladá, ambiciózní a spolehlivá společnost, plná nadšených zaměstnanců s profesionálním přístupem. V nabídce jsou nejen bezpečnostní dveře do bytu vysoké kvality, ale také skvělý doplňkový prodej, servis, kvalitní a rychlé dodání a montáž dveří. Všechny nabízené dveře jsou vysoce kvalitní produkty s potřebnými bezpečnostními certifikacemi a splněnými normami. Navíc jsou bezpečností dveře vyráběné společností, která má mnohaleté zkušenosti a vytváří opravdu krásné designy dveří.

 

Luxusní koupelny

Dnešní doba je stále víc hektická a stresující a lidé vyhledávají více šancí na relax a míst, kde si mohou dopřát odpočinek a luxus. Luxusní koupelny Praha, nejen pro náročné klienty, nabízí produkty k uspokojení všech potřeb. Tato vzorková prodejna byla otevřena před pěti lety na pražském Žižkově a těší se velkému zájmu. Na 150m2 je vystaveno mnoho produktů od společností Dornbracht group a Alape, což jsou mezinárodní špičky v oboru koupelen. Můžete si zde prohlédnout nejen koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty, ale i další doplňky a sanitární zboží. Veškeré produkty firmy Dornbracht jsou laděny v moderním designu, který zastává harmonii proporcí, přesnosti, progresivity, výkonu a osobnosti. Kvalita a právě tyto principy zajišťují výrobkům Dornbracht dlouhou životnost a funkčnost.

 

Vjezdové brány

Oplocení a bezpečný vjezd na pozemek, ať už soukromý nebo firemní, bývá často vyhledávanou poptávkou na trhu. Firma Urban BVP je jedním z předních profesionálů v tomto oboru. Společnost působí na trhu přes 20 let a má opravdu mnohé zkušenosti a hlavně kvalitní výsledky. Vjezdové brány jsou jedním z nabízených produktů firmy Ubran BVP a umí to opravdu skvěle. Vjezdové brány vyrábí na míru, podle požadavků na materiál, velikost i druh brány. Dalšími produkty, které firma nabízí jsou například garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, markýzy, závory, parkovací systémy i sloupky, roletové mříže, předokenní rolety.

 

Výroba webových stránek

Tvorba webových stránek je základem služeb na internetu pro firmu Jan Weisgerber, nicméně firma funguje také jako grafické studio, internetový online marketing, DTP služby. Mezi doplňkové služby patří výroba tiskovin včetně dopravy na místo určení.

 

Dveře OK

Vchodové dveře do bytu znamenají vaše BEZPEČÍ, SOUKROMÍ a první i poslední dotek s vaším domovem. Rádi vám po odborné konzultaci zajistíme bezpečnostní vchodové dveře včetně dodání, profesionální instalace a i případného po/záručního servisu. VAŠE DŮVĚRA JE NAŠÍ MOTIVACÍ . . . Nabízíme jak protipožární dveře, tak i bezpečnostní dveře do bytu.

 

Deratizace Praha

Firma KF Trans s.r.o. v rámci svých DDD služeb (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) nabízí opravdu vše od deratizace štěnic až po likvidace myší. Společnost se především zaměřuje na deratizace Praha. Jejich nejžádanější službou z oboru dezinsekce je likvidace štěnic nebo jak lidé také tuto službu nazývají hubení štěnic.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha je firma, která nabízí podlahové krytiny od těch tradičních, jako jsou dřevěné podlahy nebo vinylové podlahy přes novinky jako je ekologicky nezávadné marmoleum až po venkovní terasy. V jejich nabídce jsou různé služby, ale Podlahy Praha se zaměřují především na renovace parket a renovace podlah.

 

Koupelny Praha

Luxusní koupelny Praha, které Dorint DG Centrum prezentuje ve své vzorkové prodejně, vás vždy mile překvapí. Nechybí zde nic. Je tu luxusní vana, designové radiátory, sprchové kouty, vodovodní baterie, umyvadla, luxusní obklady a vše ostatní co by správná moderní koupelna měla mít.

 

Renovace podlah Praha

Renovace parket nebo také broušení parket či oprava parket, kterou vám nabízí společnost Podlahy Praha je prováděna kompletně a to včetně případného vyrovnání podlahy. Firma má ve své nabídce nejen kompletní renovace podlah jako je třeba broušení dřevěných podlah ale také renovace schodů.

 

Marmoleum

Marmoleum je plně recyklovatelná podlaha, která se prodává jak v zámkové verzi marmoleum click, tak i v rolích jako marmoleum forbo. Pokud vás zajímá marmoleum podlaha a její cena, tak navštivte stránku marmoleum cena na webu společnosti Podlahy Praha.

 

Autosklo Praha JR

Autosklo Praha JR. nabízí motoristům služby jako je oprava čelního skla, výměna autoskel, oprava autoskla, scelení praskliny - prasklé čelní sklo a to u všech typů vozidel. Na svém webu mají také stránku výměna čelního skla cena, kde mají aktuální ceník čelních skel.

 

Bezpečnostní, protisluneční a termoizolační fólie

Firma Petr Benda je specialistou na fólie na okna a nabízí prodej a montáže těchto typů: bezpečnostní fólie, termoizolační fólíe, protisluneční fólie a dekorační interiérové fólie. Na webových stránkách informuje o využití, o aplikaci fólií a obecně o okenních fóliích. Firma má veškeré potřebné atestace a mnohaleté profesní zkušenosti.

 

Brány vrata ploty

Společnost Urban BVP nabízí jak posuvné brány a garážová vrata, tak také ploty a pohony v široké škále tipů a designů. Dodávají a montují vjezdové brány a garážová vrata v mnoha provedení - pojezdové brány, dvoukřídlá brána, samonosná brána a další. Dále nabízejí například parkovací zábrany nebo roletové mříže.

 

Nástrojárna Zelenka

Firma nabízí kompletní zpracování požadavků v oblasti nástrojařských prací (EDM obrábění, konstrukce a výroba forem a plastové výlisky). Pro výrobu produktů jsou používány jen kvalitní certifikované materiály. Nástrojárna disponuje profesionálním strojním vybavením., včetně potřebného software (Rhinoceros ®, RhinoCAM, SolidWorks a Kovoprog).

 

Barvy Laky U Botiče

Prodejna nabízí barvy základní, syntetické, akrylátové, speciální a asfaltové. V prodeji jsou také například bezbarvé laky, nebo lazury a impregnace. K dispozici je také na prodejně služba míchání barev.

 

Prodej písku, štěrku, kačírku a zahradních kamenů

Firma Václav Mareš má stabilně v prodeji písek, štěrk a kačírek, zahradní kámen, mulčovací kůru a tříděnou zeminu. Firma nabízí i služby jako realizace zahradních jezírek, nákladní dopravu, pronájem kontejnerů, zemní a výkopové práce.

 

Vzduchotechnika POMOK

Firma nabízí výrobky vzduchotechnického systému italské firmy P3 s.r.l., která patří mezi špičku ohledně sendvičových panelů a komponent používaných k výrobě potrubí pro vzduchotechniku. Jde o vzduchovody z polyuretanové pěny, kryté z obou stran hliníkovou fólií, která zaručuje nejlepší izolační vlastnosti. Vybrat si lze z těchto katalogů...P3ductal Careplus, P3ductal Care, P3ductal Indoor, P3ductal Outdoor, P3ductal Resistant, P3ductal Smart4, P3ductal Smart8.

 

Penzion Karlstejn

Penzion "Hájovna U dubu" nabízí ubytování ve velmi přijemném prostředí, které je zasazeno v blizkosti nejznámějšího českého hradu "Karlštejn". Penzion provozuje i restauraci v areálu. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Fotografie jednotlivých pokojů zde. Aktuální ceník ubytování zde.

 

Malby Laky - Michal Hampl

Nabízí malířské práce (plně omyvatelné nátěry interiérů i exteriérů), lakýrnické práce (nátěry špaletových oken a dveří), renovace eurooken (od preventivního nátěru až po úplnou renovaci) a doplňkové práce (servis oken a dveří (pravidelné i nepravidelné prohlídky)).

 

STK a emise Praha

Stanice technické kontroly Automobile Centre STK s.r.o. nabízí STK (technické prohlídky a evidenční kontroly všech motorových vozidel do 3,5t), EMISE (měření emisí všech typů motorových vozidel do 3,5t), ražba VIN (ražby čísel VIN a typů motorů náhradní technologií), a ekologické plakety (prodej ekologických plaket do SRN) na adrese Pražská 830, Dolní Břežany, zejména pro Prahu a okolí.

 

Pneuservis Praha 3

Firma Pneuland s.r.o. provozuje specializovaný pneuservis. V nabídce najdete letní a zimní pneu, nové pneu, ojeté pneu, alu disky (široký výběr na prodejně) a základní servisní služby. Na prodejně tohoto pneuservisu je stále 3000 pneumatik skladem! Na výběr jsou nejrůznější vzory (dezén) a velikosti.

 

Výroba razítek Praha

Eshop Razítka.name nabízí razítka od renomovaných výrobců, především razítka Trodat a razítka Colop. Dále v nabídce tohoto eshopu najdete například kulatá razítka, školní razítka, datumová razítka, dřevěná razítka, razítka s hotovým textem, kapesní razítka geocaching, a razítka na počkání. Eshop také prodává veškeré příslušenství a doplňky.

 

Autoservis Praha

Mezi servisní služby firmy Auto Turman s.r.o. patří autoservis, pneuservis, autolakovna, autopůjčovna, odtahová služba (v případě nepojízdného vozidla), a prodej autolaků. Adresa provozovny: Ke Klíčovu 2b/928, 190 00 Praha 9 Vysočany. Provozní doba: Po-Pá 7:30-17:30.

 

Koupelny Praha 6

ARMATI koupelnové studio Jiří Řehořka na adrese Bělohorská 11, Praha 6 Břevnov nabízí realizace koupelny na zakázku, na přání zákazníků. Na prodejně najdete například koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, i akrylátové vany nebo masážní vany, koupelnové radiátory, sanitární keramiku, obklady a dlažby, vodovodní baterie, splachovací systémy, koupelnové doplňky, včetně atypických výrobků do koupelny. Vše od mezinárodně uznávaných známých výrobců a značek.

  • Web: www.armati.cz

 

Bytový textil Praha

Ivana Varhulíková nabízí bytový textil na míru, což zahrnuje tyto služby: šití záclon a závěsů, šití dek na zakázku, výrobu lužkovin a povlečení, výrobu ubrusů a sedáků, čalounění nábytku, matrace na míru, výrobu přikrývek a prostěradel, výrobu obalů a potahů (např. pro lodě, kola a další sportovní náčiní), výšivky na zakázku, dodávky a montáže římských rolet, dodávky a montáže japonských stěn.

 

Čistírna oděvů Praha

Firma LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění veškerého textilu, kůží a kožešin. Firma dále nabízí praní, mandlování, žehlení, ale i barvení textilu a oděvů z různých materiálů.

 

Vjezdové brány

Firma LOQUENS s.r.o. nabízí dodávky a montáže těchto produktů: posuvné brány, samonosné brány, otočné (křídlové) brány, hliníkové brány. Také kovové ploty a bezpečnostní mříže. Firma také nabízí drobnou kovovýrobu. Vždy je na výběr z několika variant, každý zákazník si vybere.

 

Oční optika Praha

Oční optika panOPTIKum má provozovnu v Praze, na adrese Rašínovo nábřeží 1571/62, kde si můžete pořídit například dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky, čistící roztoky, včetně doplňků a příslušenství. Tato oční optika Praha nabízí také vyšetření zraku, poradenství jak šetřit a pečovat o zrak, informuje o očních nemocech a vadách. Běžně najdete na prodejně značky jako Ray-ban, Silhouette, Rodenstock, In face, Eschenbach, Mezler, Brylemax, Okula nebo Sagitta a mnohé další.

 

Patra na spaní

Truhlářství ČERNÝ nabízí výrobu spacích pater, která jsou vyráběna z kvalitního vyzrálého vysušeného dřeva, aby se předešlo kroucení a pracování (pnutí) dřeva. Při výrobě dřevěného patra na spaní je využíván specifický originální design, který je vždy konzultován se zákazníkem, který si může zvolit typ dřeva, barvu odstínu včetně tvaru. Kalkulace výroby patra na spaní je individuální na míru podle přání zákazníka.

 

Průmyslové podlahy

Firma "riromi, s.r.o." se specializuje na aplikace pro lité průmyslové podlahy, bezesparé syntetické podlahy, a opravy průmyslových podlah s použitím špičkových produktů stavební chemie. Firmou aplikované hmoty splňují bezpečnostní, provozní, estetické i hygienické normy. Rekonstruované podlahy lze zatěžovat již 90 minut po aplikaci!

 

Servis, opravy, výměny a diagnostika automatických převodovek

Specialista na převodovky všech typů CAR MOTORS MB nabízí servis, opravy, výměny a diagnostiku automatických převodovek a zjišťování jejich závad jak pro osobní, tak pro užitkové vozy.

 

Tandemové seskoky

Tandemy KANTOR - Tandemové Centrum Praha - paraškola Kantor nabízí tandemové seskoky z letadla na padáku v tandemu s tandem-pilotem, dále firma nabízí propagační seskoky, kurz pilotem na zkoušku, základní výcvik na padáku, a AFF výcvik. Lze si objednat i videa ze seskoků. Firma půjčuje také padáky na plesy.

 

Ubytování Jeseníky

Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby mezi Orlickými horami a Jeseníky, na úpatí Kralického Sněžníku. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů, vždy s vlastní koupelnou a WC. Cena za ubytování se pohybuje od 250Kč/os./noc. Wi-Fi připojení v celém objektu je zahrnuto již v ceně za ubytování.

 

Velkoobchod a maloobchod klimatizace a vzduchotechniky

Firma Ing. Vladimír Kubeš nabízí prodej těchto komponentů: vyústky, krycí mřížky, dveřní mřížky, větrací mřížky, podlahové mřížky, sací mřížky, stěnové mřížky, regulační klapky, samočinné klapky, žaluzie, velkoplošné výústě, mobilní klimatizační jednotky, turbíny LOMANCO, výfukové hlavice, hlavice CAGI, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kontrolní dvířka, lapače těžkých kusů, lamelové štěrbiny, zdrojové výústě, trouby s lamelami.

 

Vyklízení Praha

Firma Vyklízení WOLF nabízí kompletní vyklízecí práce pro Prahu a Středočeský kraj. Firma běžně zajišťuje vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení kanceláří, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí, vyklízení sklepu a půdy, aj. Specializací firmy je vyklízení nebezpečných odpadů, včetně zajištění následné likvidace.

 

Vzduchotechnika Praha

VKS Praha nabízí dodávku, montáž i servis vzduchotechniky, dále opravy, repase a posudky, či poradenskou činnost ohledně značek TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN.

 

Autoservis Praha západ

Autoservis Havelka je malý rodinný podník, který nabízí velmi kvalitní služby pro omezený okruh zákazníků. Díky tomu může nabídnout osobní individuální přístup ke každému klientovi a poskytuje nastandardní servis v porovnání s většinou autoservisů v Praze. Tento autoservis provádí běžné opravy osobních a dodávkových vozů všech automobilových značek, ale specializuje se na značky VW, Audi, Škoda a Seat.

 

Vyklízení Altera

Firma Vyklízení Altera, jak už z názvu vyplývá, nabízí kompletní vyklízecí služby, čili vyklízení bytů, vyklízení nebytových prostor, vyklízení kanceláří, vyklízení nemovitostí, vyklízení pozůstalostí a vyklízení prostranství. Mezi další služby patří také likvidace havarijních stavů. Firma je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech, i o státních svátcích.

 

Úklid Altera

Úklidová firma Jiří Altera nabízí úklidy v Praze a pro Středočeský kraj. Mezi základní služby firmy patří úklid domácností, úklid kanceláří, úklid domů, a úklid před kolaudací. Doplňkově firma nabízí i vyklízecí práce a následný odvoz odpadu, včetně likvidace na veřejně schválených skládkách. Firma má veškeré potřebné certifikáty a osvědčení, profesionální vybavení (nářadí), a čistící přípravky.

Barvy Laky Oleje

Prodejna Barvy-Laky-Oleje na adrese Nikoly Tesly 1424/3, Praha 6 - Dejvice nabízí široký sortiment barev, laků, tmelů, silikonů, štětců, štětek a válečků pro běžné nátěry, jak pro vnitřní tak exteriérové, které lze použít pro nejrůznější materiály a povrchy, ať už jde o dřevo, kov a jeho slitiny, hliník, plast, či omítky aj. Na prodejně najdete i různé příslušenství a doplňky pro malíře, lakýrníky, štukatéry, zedníky a kutily.

 

Cyklistické nášlapné pedály FreeLock

Eshop www.freelockpedals.cz nabízí revoluční cyklistické nášlapné pedály "FreeLock" včetně komponent pro cyklisty každého věku. Eshop nabízí kompletní sadu (pedály + zarážky). Pedály "FreeLock" opouští myšlenku nacvaknutí zarážky do nějakého mechanismu a řídí se přirozeným instinktem všech cyklistů, tedy sundáním nohy z pedálu směrem nahoru. Více se dozvíte na oficiálních stránkách...

 

GDPR - ochrana osobních údajů. Číst dál...

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací