Společnost Podlahy Praha s.r.o. je na trhu už mnoho let a díky tomu získala kvalitní zkušenosti v oboru a dokáže vám poskytnout ty nejlepší služby v oblasti podlahových krytin.

Nabídka širokého sortimentu podlah potěší nejednoho klienta a jako bonus si můžete vše osobně vybrat v prodejně v Praze 7. Podlahové krytiny, které firma Podlahy Praha nabízí, jsou vždy ve vysoké kvalitě se zárukou. Můžete vybírat z široké nabídky dřevěných podlah, parket, laminátových podlah, koberců, PVC, plovoucích podlah a mnoha dalších druhů. Kromě prodeje podlahových krytin se společnost specializuje i na služby, související s podlahami, mezi hlavní specializace patří pokládka všech druhů podlah, pokládka vinylové podlahy, renovace podlah i kompletní renovace parket, čištění podlah nebo také pokládka obkladů či teras.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – čím je firma oblíbená u klientů

Podlahy Praha je společnost, které jde především o spokojenost klientů, proto jsou veškeré produkty i služby poskytované ve vysoké kvalitě a za dobrou cenu.

Bonusy pro spokojenost klientů:

  • Profesionální poradenství a zdarma cenová kalkulace
  • Rychlé jednání a plnění dodacích lhůt
  • Kvalitní servis i montáž se zárukou na služby i produkty
  • Široká škála produktů a doplňkových služeb
  • Kompletní nabídka na webu a kamenná prodejna v Praze

Podlahy Praha – objednejte komplexní služby

Jednou z hlavních předností společnosti Podlahy Praha s.r.o. je kompletní nabídka v oblasti podlahových krytin. U jiné firmy totiž nakoupíte podlahu, ale musíte hledat někoho, kdo vám ji odveze, někoho, kdo vám ji položí a někoho, kdo vám ji renovuje. U firmy Podlahy Praha tomu tak není, profesionální personál se o vaši zakázku postará úplně komplexně. A nejen díky tomu je společnost často vyhledávanou a velmi dobře hodnocenou firmou v oblasti podlahových krytin. Společnost Podlahy Praha se řídí pradávným heslem: dvakrát měř a jednou řež a díky tomu bude podlahová krytina vypadat vždy, jako nedílná součást vašeho bytu nebo domu.

Podlahy Praha - velkolepá nabídka produktů i služeb

Společnost Podlahy Praha má svojí vlastní vzorkovou prodejnu v Praze 7 v ulici Komunardů 38. Tady si můžete osobně přijít vybrat jakoukoliv podlahu nebo doplňky a zároveň si zde můžete nechat poradit od odborníků, či objednat specializované služby. Vybírat můžete z nabídky mnoha druhů podlah, jako jsou parkety, vinylové podlahy, plovoucí podlahy, marmoleum či přírodní linoleum, najdete tu i krásné koberce, dřevěné podlahy nebo plovoucí podlahy, také dlažbu a rigidní podlahy.

Pokud nehledáte novou podlahu, ale rádi byste stávající podlahu nebo dřevěné schody obnovili, jste také na správném místě. Firma Podlahy Praha umí zázraky, z vaší staré podlahy udělá úplně novou. V této oblasti vám poskytne nejlepší servis údržby, renovace podlah a čištění, dokládky a broušení parket či olejování a tmelení. 

Podlahy Praha – vybírejte rozvážně s odborníkem

Výběr podlahy není snadný a je důležité si vše dobře promyslet. Pokud nejste zrovna specialistou v tomto oboru, obraťte se na odborníka firmy Podlahy Praha, kde se vám dostane kvalitní a zkušené rady. Je mnoho věcí, na které je třeba dát pozor při výběru podlahy, aby sloužila mnoho dalších let.

Kromě toho, že vám firma nabídne zdarma poradenství i cenovou kalkulaci, můžete ji oslovit pro kvalitní nabídku služeb jako je pokládka vinylových podlah či  renovace podlahy.

Mezi další služby patří celková údržba podlahy a čištění - hloubkové i strojové. Ani schody nejsou pro tuto firmu neznámou službou, ať už potřebujete renovaci dřevěných schodů nebo obkládku schodů či servis, určitě oslovte firmu Podlahy Praha, která vám profesionálně splní veškerá vaše očekávání.

Podlahy Praha – další odkazy a webové stránky

 

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací