Dveře OK je firma, která si zasluhuje naše doporučení. Je to mladá, ambiciózní a spolehlivá společnost, plná nadšených zaměstnanců s profesionálním přístupem. V nabídce jsou nejen bezpečnostní dveře do bytu vysoké kvality, ale také skvělý doplňkový prodej, servis, kvalitní a rychlé dodání a montáž dveří. Všechny nabízené dveře jsou vysoce kvalitní produkty s potřebnými bezpečnostními certifikacemi a splněnými normami. Navíc jsou bezpečností dveře vyráběné společností, která má mnohaleté zkušenosti a vytváří opravdu krásné designy dveří.

 

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 123 233
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Firma Dveře OK provádí instalaci bezpečnostních dveří po celé České republice. Standardní dveře zde pořídíte ihned a montáž dveří netrvá déle než několik hodin. Některé dveře ani nevyžadují bourání zárubní. Kontaktujte firmu Dveře OK a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě nabízených produktů i služeb.

 

Bezpečnostní dveře do bytu - hezké a české produkty

Chcete-li bezpečnostní dveře a zároveň si potrpíte na estetiku a ladnost pro oko, u firmy Dveře OK jste na správném místě. V nabídce najdete mnoho krásných designových bezpečnostních dveří do bytu. Nejen protipožární dveře jsou v mnoha barevných dekorech a variantách a zároveň splňují veškeré bezpečnostní a protipožární normy a certifikace. Velkým bonusem je fakt, že zdroje na výrobu dveří jsou z velké části z České republiky. Dveře OK také prozíravě nabízí bezpečnostní dveře v několika standardních rozměrech a zároveň můžete kontaktovat firmu s atypickými rozměry, požadavky a nároky. Zaměstnanci firmy Dveře OK jsou velmi vstřícní a otevření jakémukoliv přání klienta.

 

Vchodové dveře pro rodinné bezpečí a klidné spaní

Krásné bezpečnostní dveře, vysoce kvalitní, splňují normy, a ještě jsou za dobrou cenu? Ne, není to pohádka, ale skutečnost u firmy Dveře OK. Pocit bezpečí celé rodiny, nerušený spánek křikem na chodbách, dovolená bez strachu z vykradení…to vše vám zajistí bezpečnostní vchodové dveře do bytu od společnosti Dveře OK. Všechny dveře mají certifikaci, která je prováděna v akreditovaných zkušebnách.

 

Bezpečnostní dveře - forma zabezpečení a protipožární ochrany

Jaké vlastnosti tedy bezpečnostní dveře od společnosti Dveře OK nabízí? Bezpečnostní dveře nabízí ochranu proti vloupání třídy RC2 a RC3, ochranu proti vysazení, několika bodové zámky, kvalitní bezpečnostní kování a kukátka. Některé dveře nabízí i protihlukovou izolaci, zabezpečení proti vyražení. Navíc jsou bezpečnostní dveře od společnosti Dveře OK díky vysoké certifikaci uznávané pojišťovnami. Bezpečnostní dveře můžete pořídit v mnoha barevných variantách, přírodních imitacích i retro designech. Společnost Dveře OK nabízí klasické rozměry, jako jsou vchodové dveře 80, 90 nebo 70 cm. Ale poradí si i s poptávkou jiného rozměru. Neváhejte a kontaktujte Dveře OK. První konzultace je zdarma.

 

Protipožární dveře certifikace a normy

Protipožární dveře dodávané a montované společností Dveře OK splňují požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Dveře mají certifikát kvality dle normy ISO 9001 a jsou certifikovány v akreditovaných zkušebnách. Protipožární dveře splňují protipožární a protikouřovou ochranu 30 minut, zároveň jsou možné kombinace s bezpečnostními dveřmi a díky tomu zabezpečení jak proti vloupání, tak proti požáru.

 

Bezpečnostní protipožární dveře 90

Standardní rozměr dveří? Je mnoho domů a mnoho domů má mnoho dveří a mnoho dveří má mnoho rozměrů. A to není žádná novinka pro společnost Dveře OK. Proto v nabídce najdete protipožární dveře 90, přičemž číslo značí šíři dveří. Zároveň jsou k dispozici rozměry 80 cm a 70 cm. A pokud zrovna váš dům nebo byt má jiné rozměry, kontaktujte firmu Dveře OK, protože tam jsou připraveni na vše.

 

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací