Jste zde:  Úvodní strana  »  Odkazy  »  BVP

Oplocení a bezpečný vjezd na pozemek, ať už soukromý nebo firemní, bývá často vyhledávanou poptávkou na trhu. Firma Urban BVP je jedním z předních profesionálů v tomto oboru. Společnost působí na trhu přes 20 let a má opravdu mnohé zkušenosti a hlavně kvalitní výsledky.

Vjezdové brány jsou jedním z nabízených produktů firmy Ubran BVP a umí to opravdu skvěle. Vjezdové brány vyrábí na míru, podle požadavků na materiál, velikost i druh brány. Dalšími produkty, které firma nabízí jsou například garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, markýzy, závory, parkovací systémy i sloupky, roletové mříže, předokenní rolety.

 

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vjezdové brány - nabídka

Průmyslové společnosti, velké firmy i soukromníci kontaktují firmu Ubran BVP za účelem instalace a montáže vjezdové brány. Nejen, že si můžete u společnosti vybrat z několika typů vjezdových bran, ale také vám školený personál ochotně poradí, co pro vás bude nejvhodnější, jaký materiál i velikost vybrat a jaká vjezdová brána bude u vašeho pozemku vypadat skvěle a zároveň bude plně funkční a bude splňovat vaše očekávání.

 

Vjezdové brány křídlové

Nejčastěji poptávaný a zároveň cenově nejdostupnější typ vjezdových bran jsou brány křídlové. Společnost Urban BVP vyrábí křídlové vjezdové brány na míru, tedy si můžete zadat rozměr i velikost jakou budete chtít. Můžete si zvolit jestli bude brána s jedním či dvěma křídly, jestli se bude otevírat manuálně, na dálkové ovládání nebo v kombinaci nebo třeba jestli se bude otevírat dovnitř či ven nebo v kombinaci. Křídlové brány jsou velmi nenáročné na instalaci a montáž je velmi rychlá. Jedinou nevýhodou je, že brána při otevření zabírá místo, nedá se tedy parkovat přímo za bránou.

 

Vjezdové brány pojezdové

Pojezdové vjezdové brány jsou velmi oblíbenou variantou pro rodinné domy a průmyslové objekty, hlavně pro to, že vjezd může být jakkoliv široký a brána se otevírá stranou, tedy nezabírá místo a dá se parkovat hned za bránou. Pojezdové brány jsou náročnější na instalaci, neboť je nezbytné pevně a rovně ukotvit vodící profil do betonu. Tento typ vjezdových bran není vhodný pro nerovný terén. Nevýhodou se může zdát na první pohled viditelná pojezdová lišta, nicméně brána zase dlouho vydrží a je téměř neporuchová.

 

Vjezdové brány samonosné

Dalším typem vjezdových bran, který můžete objednat u firmy Urban BVP, jsou vjezdové brány samonosné. Už název prozrazuje skvělou vlastnost této vjezdové brány, a to, že se dá umístit téměř všude, neboť se instaluje na vlastní stojnou konstrukci. Brána se pohybuje nad povrchem, tedy není překážkou ani křivý podklad a navíc se brána otevírá směrem do strany, takže nezabírá místo v prostoru. Samonosné brány jsou velmi jednoduché na údržbu, což oceníte hlavně v zimních měsících.

 

Společnost Urban BVP si školí personál

Klienti společnosti Urban BVP často vyzdvihují, jak skvěle a profesionálně s nimi jednal veškerý personál firmy. Zaměstnanci firmy jsou stálými zaměstnanci a nejsou to externí pracovníci. Každý je ve firmě kvalifikovaně proškolen a zároveň veden a motivován k vlastnímu zájmu o obor. Pracovníci tak podávají skvělé výkony, dodržují termíny, jsou ochotní a vstřícní ke klientům a výroba a dodávka produktů je vždy na vysoké úrovni s minimální poruchovostí.

Pokud hledáte spolehlivou firmu, navíc s výhodným ceníkem, doporučujeme kontaktovat společnost Urban BVP.

 

NAŠE PROVOZOVNY

DÍVČICE

vlaková zastávka
Tel: 724 432 765

» více informací

NEUMĚTELY

vlaková zastávka
Tel: 724 519 275

» více informací

SEDLČANY

Na skalách, Sedlčany
Tel.: 775 437 377

» více informací

ZDICE

Vorlova ulice, Zdice
Tel: 602 791 035

» více informací